FETA 2010

15 lipca 2010 rozpoczyna się XIV Festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych FETA

Szczegółowy program XIV Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Plenerowych i Ulicznych FETA:

15.07 (czwartek)
17.00 Uroczysta inaguracja XIV Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Plenerowych i 
Ulicznych FETA oraz otwarcie wystawy Foto Feta (Muzeum Narodowe, ul. Toruńska 1)
od 17.00 Cabinet Fatalia (Niemcy) (dziedziniec Małej Zbrojowni) – wstęp 2 zł
od 17.00 Czesław Fankidejski (Polska) „Merki” instalacja (Pl. Wałowy)
18.00 Cirka Teater (Norwegia) „Musika mobile” (plac przed Bastionem Św. Gertrudy)
19.30 Adam Walny (Polska) „Dziadek” (boisko przy ul. Dolna Brama)
20.30 Grotest Maru (Niemcy) „Mura” (Klub kajakowy „Żabi kruk”- Reduta Wilk)
22.30 Theater Tol (Belgia) „Tarts” (plac przed Bastionem Św. Gertrudy, Bastion Św.
Gertrudy)
22.30 Uranopolis (Rosja) „W gąszczu” (boisko CKU)

16.07 (piątek)
od 16. 00 Cabinet Fatalia (Niemcy) (dziedziniec Małej Zbrojowni)
od 16.00 Czesław Fankidejski (Polska) „Merki” instalacja(Pl. Wałowy)
17.00 Adam Walny (Polska) „Dziadek” (boisko przy ul. Dolna Brama)
18.00 Dansk Rakkerpak (Dania) „La Fontaine” (Pl. Wałowy)
19.30 Teatr Vahramajevych (Rosja) „Ludzie długiej woli” (boisko CKU)
20.30 Grotest Maru (Niemcy) „Mura”(Klub kajakowy „Żabi kruk”- Reduta Wilk)
21.00 Teatr Formy (Polska) „Walka postu z karnawałem” (dziedziniec Małej Zbrojowni)
22.00 Uranopolis (Rosja) „Rosyjski kanon” (boisko CKU)
23.30 Gaitzerdi Teatro (Hiszpania, Kraj Basków) „Otsoko” (plac przed Bastionem Św.
Gertrudy)

17. 07 (sobota)
od 15.00 Cabinet Fatalia (Niemcy) (dziedziniec Małej Zbrojowni)
16.00 Tukkers Connexion (Holandia) „Toy Soldiers” (Reduta Wilk)
16.00 Close-Act (Holandia) „Saurus” (początek parady przy Małej Zbrojowni)
17.00 Dansk Rakkerpak (Dania) „La Fontaine” (Pl. Wałowy)
18.00 Adam Walny (Polska) „Misterium Narodzenia” (kotlinka przy Bastionie Żubr)
18.00 Mystorin Group (Izrael) „Tzar-tzura” (parking hotelu „Cztery pory roku”)
19.00 Tukkers Connexion (Holandia) „Toy Soldiers” (Reduta Wilk)
19.00 Close-Act (Holandia) „Saurus” (początek parady przy Małej Zbrojowni)
20.00 Teater Weak (Szwecja) „Saints & Fools” (Reduta Wilk)
20.00 Kino Variatino & Iwona Gilarska (Polska) „Ismena – siostra Antygony” (dziedziniec
Małej Zbrojowni)
21.00 Studio Indonesia (Indonezja) „Eathenware Maker” (boisko obok Reduty Wilk)
21.30 Czesław Fankidejski (Polska) „Merki” instalacja(Pl. Wałowy)
22.00 Makata (Polska) „Syrenada” (plac przy Bastionie Żubr)
23.00 Teatr Feta na Specjalne Okoliczności (Polska) „Nić Ariadny” (boisko CKU)
23.00 Navigatorgong (Polska) – koncert (plac przy Bastionie Żubr)
00.00 Continuo (Czechy) „Finis Terrae” (boisko przy ul. Dolna Brama)
00.00 Bisclaveret (Polska) – koncert/performance (plac przed Bastionem Św. Gertrudy)

18.07 (niedziela)
od 15.00 Cabinet Fatalia (Niemcy) (dziedziniec Małej Zbrojowni)
16.00 Tukkers Connexion (Holandia) „Toy Soldiers” (Reduta Wilk)
16.00 Close-Act (Holandia) „Saurus” (początek parady przy Małej Zbrojowni)
18.00 Adam Walny (Polska) „Misterium Narodzenia” (kotlinka koło Bastionu Żubr)
18.00 Teatr Ephata (Polska) „Tożsamość” (Bastion św. Gertrudy)
19.00 Tukkers Connexion (Holandia) „Toy Soldiers” (Reduta Wilk)
19.00 Close-Act (Holandia) „Saurus”(początek parady przy Małej Zbrojowni)
20.00 Teatr Cztery Żywioły (Polska) „Zapomniani podróżni” (okolice Bastionu Żubr)
20.00 Teater Weak (Szwecja) „Saints & Fools” (Reduta Wilk)
21.00 Studio Indonesia (Indonezja) „Eathenware Maker” (boisko przy Reducie Wilk)
21.30 Czesław Fankidejski (Polska) „Merki” instalacja (Pl. Wałowy)
22.00 The Garden (Australia/Polska/Grecja) „The Garden” (boisko CKU)
22.00 Strefa Ciszy (Polska) „Salto Mortale” (boisko przy ul. Dolna Brama)
23.00 Artristras (Hiszpania, Katalonia) „Pandora” (plac przy Bastionie Żubr)